Pondelok 2.septembra sa priestory našej školy opäť zaplnili žiakmi. Ako býva zvykom školský rok sme zahájili spoločne. Tento rok je výnimočný v mnohých ohľadoch. Naša škola oslavuje svoje 15. narodeniny. Po bývalom riaditeľovi Dušanovi Jaurovi prevzal žezlo Peter Figeľ a úvodné privítanie už viedol on. Po prvýkrat budeme fungovať v plnej kapacite všetkých tried 5.ročníkov, s čím suvísí aj to, že nám pribudli mnohí noví učitelia. Naša škola si cez leto prešla ďalšími prerábkami, vďaka ktorým je napríklad zase o niečo viac bezbariérová.

Pri príležitosti 15.narodenín našej školy boli žiaci aj učitelia vyzvaní poslať svoje fotky z roku 2004, ktorými sme ozdobili školu. Jedna z aktivít, ktorú sme počas “výkopu” školského roku robili bolo spisovanie nápadov aká škola chceme, aby Bilgym bola, čím sme pokračovali v diskusiách, ktoré začali ešte cez leto.

Spoločné zahájenie nám spríjemnilo aj hudobné vystúpenie našich žiakov.

Prvákov čakali úvodné aktivity v telocvični. Pre nich je zároveň v prvý týždeň pripravený teambuilding, aby sa čo najhladšie začlenili do školy. Niektorí prváci vyrážali na teambuilding už v pondelok.

 

Viac fotiek si môžete pozrieť na facebooku.