TRIEDNI UČITELIA V ŠKOLSKOM ROKU 2023/2024:

1. B – Vanda Hojnošová; vanda.hojnosova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 203
1. I – Vladimíra Kolesárová; vladimira.kolesarova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 107

1. L – Ondrej Székely; ondrej.szekely(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 105
1. G – Katarína Morávková; katarina.moravkova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 124

1. Y – Anita Slanička Berner; anita.bernerova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 303
1. M – Zuzana Kotvanová; zuzana.kotvanova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 103

zástupca triednych učiteľov:  

Vladimíra Kolesárova – Katarína Morávková
Ondro Székely – Vanda Hojnošová
Anita Slanička Berner – Zuzana Kotvanová

2. B – Michal Benko; michal.benko(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 304
2. I – Jana Iršai; jana.irsai(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 338

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

2. L – Monika Reháková; monika.rehakova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 335
2. G – Ján Josko; jan.josko(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 336

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

2. Y – Philip Soanes; philip.soanes(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 337
2. M – Ivana Hučková, ivana.huckova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 314

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

3. B – Darina Višňovcová; darina.visnovcova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 408
3. I. – Dušan Jurčo; dusan.jurco(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 308

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

3. L – Jakub Čevajka; jakub.cevajka(zavináč)bilgym.sk – trieda č. FYZLAB
3. G – Jana Kerekrétyová; jana.kerekretyova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 104

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

3. Y – Erika Slivková; erika.slivkova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 413
3. M – Michaela Velanová; michaela.velanova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 207

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

4. B – Mária Potomová; maria.potomova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 204
4. I. – Veronika Ursínyová; veronika.ursinyova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 411

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

4. L – Barbora Voit; barbora.voit(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 235
4. G – Peter Horváth; peter.horvath(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 206

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

4. Y – Jana Jakubáčová; jana.jakubacova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 234
4. M – Monika Lezová; monika.lezova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 233

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

5. B – Erika Ježová; erika.jezova(zavináč)bilgym.sk –  trieda č. 334
5. I – Cristina Simón; cristina.simon(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 410

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

5. L – Zuzana Anettová; zuzana.anettova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 412
5. G – Matej Beláček; matej.belacek(zavinac)bilgym.sk – trieda č. 122

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

5. Y – Stanislava Vachálková; stanislava.vachalkova(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 409
5. M – Barbora Voit; barbora.voit(zavináč)bilgym.sk – trieda č. 305

zástupca triednych učiteľov:  navzájom

Zoznam členov Rady rodičov (2023/2024)