Orol a decko alebo The Eagle & Child je projektom, ktorým sa snažíme rozvíjať u študentov podnikavé myslenie, podnikateľské zručnosti, dať študentom možnosť venovať sa sociálnemu podnikaniu.

Tento projekt začala partia študentov všetkých ročníkov. Spájal ich sen vytvoriť na škole príjemné miesto s poctivými student-home-made dobrotami a zdravými nápojmi. Študenti majú možnosť prostredníctvom projektu tiež prispievať do štipendijného fondu.

Tento STARTUP sa stal realitou 5. septembra vďaka finančnej podpore Ralpha Gattiho a Nadácie VÚB (Študenti neváhali získavať hlasy aj v bratislavských uliciach pre tento projekt, aby sme získali grant.)

Cez prestávky vás privíta prostredie v upcycle štýle starých tabulí, hudba, rozprávkovo dobré domáce koláče, čerstvé ovocie a limonády, či toasty. Keďže sme stále v zábehu, privítame vašu spätnú väzbu, ktorú nám môžete poslať, napríklad cez našu web stránku http://eagleandchild.wixsite.com/eagleandchild. A pretože sme moderní, nájdete nás aj na Facebooku a Instagrame.

Tu bude utocisko na web

cafe september 2016mala na web