Mesiac november sa v športových súťažiach niesol v znamení C. S. Lewisa. V petržalskom obvode sme dominovali ako ešte nikdy predtým. Vyhrali sme všetky súťaže v kategóriach dievčat aj chlapcov. Na začiatku mesiaca sme sa dva krát zúčastnili na obľúbenom atletickom podujatí „Zo školských lavíc do atletickej haly Elán“, kde sme získali množstvo výborných výsledkov.

Darilo sa nám aj v stolnom tenise. Družstvá dievčat (Dominika Hirnerová, Janka Marťáková, Alexandra Popovičová, Ema Firtová) aj chlapcov (Ján Pitoňák, Michal Satin, Matej Murín, Matej Čačík) nemali konkurenciu a obe si zabezpečili postup na krajské kolo. Tento istý scenár sa zopakoval aj na obvodnom kole vo florbale. Po výborne odohratých zápasoch si obe družstvá zabezpečili postup na krajské kolo bez jedinej prehry.

Veľký úspech sme zaznamenali aj v kondičnom aerobicku, kde sa podarilo dvom študentkám (Katarína Skyvová, Huggy Dziaková) postúpiť až na celoslovenské majstrovstvá.

Všetky tieto úspechy sa niesli vo výbornom kolektívnom duchu, ktorý naši študenti dokázali preniesť do  športových výkonov.