Minulý týždeň sme pre štvrtákov vrámci “college&career counsellingu” zorganizovali akciu s názvom “Alumni College Fair”. Ide o každoročnú príležitosť stretnúť našich absolventov, ktorí sú štúdiom na VŠ (a inou životnou skúsenosťou) o pár (k)rokov v živote ďalej ako naši študenti. Rozhovory s nimi preto ponúkajú príležitosť získať perspektívu na budúcnosť (a prítomnosť) a podnety k ďalšiemu rozmýšľaniu nad svojou vlastnou životnou cestou.

Sme radi, že okrem absolventov z rôznych končín aj oborov sa k neformálnym stretnutiam pridali aj niektorí učitelia. Veríme, že to bolo inšpiratívne pre všetkých zúčastnených a štvrtákom držíme palce v životnom kroku s názvom “maturita zo slovenčiny”. Vďaka a držte sa! 🙂

PS: Ďalšia príležitosť stretnúť našich alumni (a príležitosť pre nich stretnúť sa navzájom) bude Alumni Grilovačka, ktorá sa uskutoční poobede/podvečer 29.júna.

Program “College&career counselling” má za cieľ asistovať študentom v rozmýšľaní a rozhodovaní sa o svojej budúcnosti  v súlade s našou misiou.