brigada

V sobotu 18. októbra 2014 sa na školskom dvore uskutočnila ďalšia brigáda zameraná na revitalizáciu nášho školského areálu.ná  školská brigáda.

kvetyMilí rodičia, vo štvrtok 6. júna  2013 o 17. hodine bude mať svoje posledné stretnutie v tomto šk. roku Rada rodičov. Pozývame všetkých zástupcov jednotlivých tried, ako aj ostatných rodičov, ktorí majú záujem spoločne predkladať vedeniu školy svoje podnety, pripomienky a spätnú väzbu. 

zahon vpredu cropV sobotu 27. apríla sa konala jarná školská brigáda zameraná  na  zveľadenie okolia našej školy.

Brigády sa zúčastnilo okolo 85 ľudí všetkých vekových kategórií a spoločnými silami sme urobili veľa práce: Ďakujeme.

parent meeting frontMilí rodičia, vo štvrtok 14. februára  2013 o 17. hodine bude mať svoje  stretnutie Rada rodičov. Pozývame všetkých zástupcov jednotlivých tried, ako aj ostatných rodičov, ktorí majú záujem spoločne predkladať vedeniu školy svoje podnety, pripomienky a spätnú väzbu. 

brigada 143V sobotu 27. apríla 2013 v čase od  9,00 do 15,00 hod. sa v areáli našich škôl uskutoční  jarná brigáda. Budeme čistiť a kultivovať celý školský areál. Na obed  bude už tradične pripravený guláš.

Prosím, aby ste potvrdili svoju účasť vpísaním svojho mena do dokumentu.

Klepac 143Koncom októbra sa uskutočnil historicky prvý workshop pre rodičov Bilgymu pod názvom „Generácia Z – v akom svete žijú vaše deti a naši študenti?“, ktorý v mlyne „Klepáč“ zorganizovali naši učitelia. O „nástrel“ k zaujímavej diskusii sa postarali Matěj Hájek, Hanka Šándorová...

 

YoutubeChannel

Banner brozura
inkluzia banner BilGym

ml web