FBE 2017

Druhý polrok školského roka začali štvrtáci Bilgymu seminárom v štýle manažérskych tréningov  rozvoja osobnej efektívnosti. Cieľom seminára s lektorom Danielom Lacom z firmy FBE bolo diskutovať, čo považujú v živote za dôležité a chceli by to robiť. Na začiatku každý vyjadril, kde by chcel byť o dva roky, keď už nebude na BilGyme. 

Milí študenti,

 

vyberte si z ponuky krúžkov na tento školský rok:

kreativita 143 143Ako myslieť kreatívne na vyučovaní? Ako odhaliť svoj kreatívny potenciál? Ako sa pozerať na problém úplne inak? Ako rozvíjať tvorivosť žiakov na škole? Na tieto a aj mnohé ďalšie otázky o kreativite nájdete sami odpoveď počas workshopu KREATÍVNA ŠKOLA. 

 

docxAktuálne terminý seminárnej práce

 

Milí študenti,

 

kvalita práce našich učiteľov je pre nás veľmi dôležitá a z toho dôvodu každý rok získavame od vás spätnú väzbu na ich výučbu. Radi vás preto oslovujeme aj tento rok, aby sme počuli váš názor.

1WW 143Na hodine dejepisu sme sa so štvrtákmi vrátili späť v čase - do prvej svetovej vojny. Študenti prešli tvrdým výcvikom v düsseldorfských kasárňach, zažili si delostrelecké ostreľovanie v talianskych horách...

 

YoutubeChannel

Banner brozura
inkluzia banner BilGym

ml web