LB 143Milí druháci, tak už je to tu.  LANGUAGE  BUILDING 2013 - outdoor aktivity, pomoc komunite, hry a súťaže pre telo a myseľ, večerná čajovňa, filmový klub, tvorivé dielne a veľa ďaľších vecí sa nezadržateľne blíži.

 

Teambuildingy sú neoddeliteľnou súčasťou života školy.  Hneď prvý septembrový deň sa o tom presvedčia prváci, ktorý po úvodnom školskom dni odchádzajú do chatového zariadenie Častá-Prameň. Cieľom úvodného teambuildingu je vzájomne vybudovať vzťahy, v ktorých sa budeme počas celého školského roka cítiť dobre.

 

Posilňovať vzťahy, navzájom sa spoznávať v inom než školskom kontexte, učiť sa počúvať, či riešiť konflikty je dôležité neustále. Aj preto teambuildingové aktivity pokračujú  vo vyšších ročníkoch – týždňovým Language Buildingom v 2. ročníku, víkendovkami v 3. a 4. ročníku, či Monastic Project-om v 5. ročníku.

 

TB_1

 

TB_2

 

Fotky z teambuidlingov

Prváci

3.B

 

 

 

 

 

 

TB1_143Milí prváci, ako sme vám pri zápise sľúbili, čaká vás hneď v prvé dni školy triedny teambuilding.  V nižšie uvedenom liste nájdete všetky potrebné informácie čo, kde, kedy, ako, za koľko... Tešíme sa na stretnutie.

 

 

LB_5_gulas_143Guláš! To bola hlavná aktivita piateho dňa. Po doobedňajších súťažných hrách sme sa po obede vrhli na pripravu gulášu. Šesť tímov, vrátane vegetariánskeho, čistilo zeleniu, zakladalo oheň, krájalo mäso, aby si pripravili vlastnú večeru. Výsledok bol viac ako dobrý! Guláše boli vynikajúce.

 

01 143Language Building 2012 druhákov v Račkovej dnes doline úspešne. Po príchode, obede, čakali študentov prvé aktivity: tvorba plagátov označujúcich jednotlivé časti areálu, lampášov do večernej čajovňe ako aj rôzne hry vonku.

 

 

LB 02 DAY 143Druhý deň po rozcvičke a raňajkách nás čakalo sedem aktivít v skupinkách, kde sme mohli rozvíjať spoluprácu, kreativitu, dôveru, komunikáciu a rôzne stratégie.

 

 

 

 

YoutubeChannel

Banner brozura
inkluzia banner BilGym

ml web